basliklogo
 
DASbaslik
das paketaritma

Detay Arıtma Sistemleri (DAS), evsel ve endüstriyel atıksu projelerinde taşınabilir, kompact paket tesisleri sayesinde işletmelere ve kurumlara eleman gerektirmeden hizmet alma kolaylığı sağlar. Sac paket ünitelerde biyolojik aritmanin gerçeklesecegi  havalandirma ve çöktürme üniteleri sactan, kompakt olarak imal edilmektedir. Bu sistemlerde sadece atiksuyun toplanacagi dengeleme havuzu betonarme olacaktir.  Aritma tesisinde kullanilacak olan ekipmanlar paket tesise montajli olacaktir. Ayrica kumanda binasi gerekli degildir.  Sac paket tesisin sudan zarar görmemesi için iç ve dis özel epoksi boya ile boyanir.  Paket tesisler genelde zemin üzerinde bir platformun üzerine yerlestirilir. Biyolojik atıksu arıtma tesisleri Oteller, Moteller ve benzeri yaşam alanı sağlayan tesislerde; insanların olağan faaliyetlerinden kaynaklanan atıksuları iyileştirip dezenfekte ederek sulama suyu elde edebilmektedir. Bu sayede devasa yeşil alanlar elde edilen geri kazanım suyu ile sulanabilir ve sınırlı kaynaklarımızdan olan su daha verimli kullanılabilir ve işletmeye hem maddi tasarruf hem de çevreci bir anlayış sağlar.Sistemlerimiz kokusuz ve gürültüsüz çalışmaktadır.

Das paket

Aritma Sisteminin özellikleri; 
Elektrik panosunda ekipmanlarin çalismasini PLC otomasyonludur. Sistem tamamen otomatik olup eleman gereksinimi yoktur.  Mekanik ekipmanlarimizin tamami ISO 9000 kalite belgelidir. 
Tesislerimizde kullanilan tesisat malzemeleri plastik esaslidir, paslanma tehlikesi yoktur.  Aritmadan çikan fazla çamur, sistem içerisinde bertaraf edilmektedir.  Sac Paket Tesisin montaji kolay, istendiginde tasinabilir özelliktedir. Kompakt olup az yer kaplar.  Sistemin tek gideri olan elektrik sarfiyati düsüktür.

Sistem Garantilerimiz 
Biyolojik aritma sistemimiz; “T.C. Çevre Kanunu Su Kirliligi Kontrol Yönetmeligi”  desarj standartlarinin altinda çalisir.  Aritma tesisinin çikis suyu sulama suyu olarak kullanilabilecek kalitededir.  Aritilmis suda görünümü berraktir.  Sistemin çalismasi esnasinda kesinlikle koku olusmaz.
Kullanilan ekipmanlarda ses düzeyi düsüktür. Gürültü olusturmaz.  Elektrik panosunda kullanilan malzeme ve isçilik birinci siniftir.  Sistem garantisi sinirsizdir.  Ekipman garantisi 2 yildir. Garanti süresince sistem, teknik servisimiz tarafindan  periyodik olarak ziyaret edilir ve kontrol altinda tutulur.  Garanti süresi doldugunda danismanlik ve servis hizmetimiz devam eder.

 

firmaadres
       
dalga
teklifisteyiny